Domů Events TRAMPSKÉ PIKOVICE 2022

TRAMPSKÉ PIKOVICE 2022

29. ročník jednoho z nejpopulárnějších trampských festivalů v ČR. V překrásném Sázavském údolí, na veřejném tábořišti v Pikovicích za zvuku Posázavského Pacifiku zahraje 11 nejskvělejších trampských a country skupin.

Těšit se můžete na Tomáše Linku a Přímou linku, Pavla Dobeše, Schovanky, Taxmeny, Pacifik, Jitku Vrbovou, Paběrky Marko Čermáka, Roberta Mouchu a Riding Hoppers, Vlak do Dobříše, Slávka Maděru se skupinou Vilma, Bounty a výherce předkola Pikovic 2022.

Možnost parkování campingových aut a stanování od pátku do neděle, provázeno muzikou v pátek i v sobotu je velmi lákavá představa.

Pro letošek nově klasická česká kuchyně doplněná pečeným masem, klobásami, sýry, sladkou kuchyní, přes zmrzlinu až po staročeské trdlo.

Na akci se lze kromě auta dostat autobusem ze Smíchovského nádraží, nebo Posázavským Pacifikem z Braníka do Petrova u Prahy.

Na akci je spousta zajímavého vyžití nejen pro mladé. Probíhá zde např. oblíbená soutěž Železný tramp, učíme balení US batohů a Telat, nebo také jak přežít v přírodě, či jak správně rozdělat oheň. Neodmyslitelnou součástí je skutečné rýžování zlata za dohledu skutečných mistrů v oboru.

Více na www.trampskepikovice.cz

Těšíme se na vás

Událost je ukončena.

Datum

Zář 10 2022
Expired!

Čas

11:00 - 23:00

Cena

250.00Kč

Více info

Číst více
Kategorie

Organizátor

Kultura Posázaví a Povltaví
Telefon
+420 608 151 001
Email
info@kulturaposazaviapovltavi.cz
Webová stránka
https://www.facebook.com/kulturaposazaviapovltavi
Číst více

Nejnovější komentáře

    Rubriky